Nice Gray

Рік проектування: 2020

Квартира запроектована для молодої сім'ї IT фрилансерів в м. Жмеринка. Площа об`єкту: 44 м.кв Основним завданням було розробити сучасний та функціональний інтер`єр. На невеликій площі вдалось розмістити: зону передпокою, кухню - вітальню, спальну зону, душеву кімнату і пральню. А завдяки висоті квартири (4 м), над душевою та пральнею запроектували 2-й ярус для зберігання речей.

1 /

Інтер'єр виконаний в спокійній кольоровій гамі, де переважають відтінки сірого, а в якості акценів виступають елементи чорного кольору, керамограніт з імітацією каменю та текстура дерева. При проектуванні даного об'єкту основна складність заключалась в тому, щоб на невеликій площі квартири розмістити: зону передпокою, кухню-вітальню, спальну та робочу зону для двох, душеву кімнату, пральну і кладову (на 2 ярусі).

Зазвичай висота об'єктів - 4 м це дуже цінна рідкість для дизайнера, але не у даному випадку. Так як висока стеля+маленька площа = диспропорція. Тому і виникла ідея поділу квартири кольором, меблями та іншими елементами, щоб не фіксувати погляд на висоті.

Враховуючи всі нюанси, мені вдалось організувати простір не лише з точки зору ергономіки, а й естетично. Інтер'єр вийшов цілісним, мінімалістичним та стильним.